🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
10k Yellow Gold Classic Miami Cuban Solid Bracelet (4.90 mm)
This item will be shipped on next business day!
This Classic Miami Cuban solid bracelet comes in 10k yellow gold and has a width of 5.0 millimeters. Secured with a box clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Miami Cuban |
| Width: | 0.20 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






10k Yellow Gold Classic Miami Cuban Solid Bracelet (4.90 mm)
10k Yellow Gold Classic Miami Cuban Solid Bracelet (4.90 mm)
This item will be shipped on next business day!
This Classic Miami Cuban solid bracelet comes in 10k yellow gold and has a width of 5.0 millimeters. Secured with a box clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Miami Cuban |
| Width: | 0.20 in |
$3,899.00
10k Yellow Gold Classic Miami Cuban Solid Bracelet (4.90 mm)—
$3,899.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This Classic Miami Cuban solid bracelet comes in 10k yellow gold and has a width of 5.0 millimeters. Secured with a box clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Miami Cuban |
| Width: | 0.20 in |























