š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
10k Yellow Gold Cable Link Chain (0.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
This cable link chain comes in 10k yellow gold and has a width of 0.50 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Spring Ring |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.02 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns








10k Yellow Gold Cable Link Chain (0.50 mm)
10k Yellow Gold Cable Link Chain (0.50 mm)
This item will be shipped on next business day!
This cable link chain comes in 10k yellow gold and has a width of 0.50 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Spring Ring |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.02 in |
$73.85
Original: $211.00
-65%10k Yellow Gold Cable Link Chain (0.50 mm)ā
$211.00
$73.85Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This cable link chain comes in 10k yellow gold and has a width of 0.50 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Spring Ring |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.02 in |























