š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
10k White Gold Classic Box Chain (0.45 mm)
This item will be shipped on next business day!
This classic box chain comes in 10k white gold and has a width of 0.45 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Box |
| Chain Type: | Box |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Box |
| Width: | 0.02 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






10k White Gold Classic Box Chain (0.45 mm)
10k White Gold Classic Box Chain (0.45 mm)
This item will be shipped on next business day!
This classic box chain comes in 10k white gold and has a width of 0.45 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Box |
| Chain Type: | Box |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Box |
| Width: | 0.02 in |
$93.45
Original: $267.00
-65%10k White Gold Classic Box Chain (0.45 mm)ā
$267.00
$93.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This classic box chain comes in 10k white gold and has a width of 0.45 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Box |
| Chain Type: | Box |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Box |
| Width: | 0.02 in |























