š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
10k White Diamond Cut Cable Link Chain (0.87 mm)
This item will be shipped on next business day!
This diamond cut cable link chain comes in 10k white gold and has a width of 0.87 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.03 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






10k White Diamond Cut Cable Link Chain (0.87 mm)
10k White Diamond Cut Cable Link Chain (0.87 mm)
This item will be shipped on next business day!
This diamond cut cable link chain comes in 10k white gold and has a width of 0.87 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.03 in |
Select Size
Select MetalName
From $80.85
Original: $231.00
-65%10k White Diamond Cut Cable Link Chain (0.87 mm)ā
$231.00
$80.85Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This diamond cut cable link chain comes in 10k white gold and has a width of 0.87 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.03 in |























