🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
1.5mm 14k Yellow Gold Super Flex Herringbone Anklet
This item will be shipped on next business day!
This super flex herringbone anklet comes in 14k yellow gold and has a width of 2.8millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Herringbone |
| Chain Type: | Herringbone |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Herringbone |
| Width: | 0.11 in |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






1.5mm 14k Yellow Gold Super Flex Herringbone Anklet
1.5mm 14k Yellow Gold Super Flex Herringbone Anklet
This item will be shipped on next business day!
This super flex herringbone anklet comes in 14k yellow gold and has a width of 2.8millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Herringbone |
| Chain Type: | Herringbone |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Herringbone |
| Width: | 0.11 in |
$308.00
Original: $880.00
-65%1.5mm 14k Yellow Gold Super Flex Herringbone Anklet—
$880.00
$308.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This item will be shipped on next business day!
This super flex herringbone anklet comes in 14k yellow gold and has a width of 2.8millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Herringbone |
| Chain Type: | Herringbone |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Herringbone |
| Width: | 0.11 in |























